PIXEL DOG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
z siedzibą w Józefosławiu

ul. Geodetów 23C, 05-509 Józefosław
e-mail: kontakt[@]rollsnote.com
Tel. +48 500 020 868
Producent notesów reklamowych

Pixel Dog tworzą ludzie z ogromną pasją i wieloletnim doświadczeniem zarówno w marketingu jak i w poligrafii. Jednym z najważniejszych elementów działalności jest to, że jesteśmy również producentem notesów Rollsnote. Rollsfather, czyli pomysłodawca projektu ROLLSNOTE opracował unikalną technologię, dzięki której notes nawet po zrolowaniu wraca do swoich prostych, naturalnych kształtów. To unikatowe działanie na skalę światową. Notesy reklamowe Rollsnote dostępne są w dwóch formatach b5 oraz b6. Do tego Pixel Dog to również producent gadżetów reklamowych Rollsnote, które zostały przygotowane specjalnie z myślą o użytkowaniu tych notesów. Są to m.in. gumki, ołówki, przypinki. Cała kolekcja Rollsnote jest dostępna w sklepie internetowym Rollsnote.

 

 Producent kalendarzy

Jesteśmy również producentem kalendarzy. Są one sprzedawane pod marką Rollsnote i wykonywane w tej samej technologii. Są to wyjątkowe kalendarze książkowe, których nie można znaleźć na rynku. Dodatkowo mogą być one wykonane na specjalne zamówienie klienta z logo jego firmy, które spotkają się z dobrym przyjęciem przez kontrahentów.

 

Gadżety, pinsy, kubki

Pixel Dog to również świetny i doświadczony producent gadżetów reklamowych, kubków z nadrukiem czy przypinek.  To wszystko sprawia, że jesteśmy świetnym partnerem do szybkiej realizacji zleceń. Kompleksowość oferty oraz doświadczenie sprawia, że wiele zamówień jest wykonywanych od ręki przy użyciu bardzo dobrych materiałów.

 

Gdzie kupić?

To wszystko można zamawiać za pośrednictwem sklepu internetowego Rollsnote, który oferuje te wszystkie gadżety reklamowe.  Adres sklepu to: https://rollsnote.com/sklep/ To najszybszy sposób zakupu. Polecamy również kontakt telefoniczny, jeśli zamówienie wymaga szybkiej realizacji.