POLSKI DRUK PUBLISHING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
z siedzibą w Pruszkowie

ul. Przejazdowa 25, 05-800 Pruszków
e-mail: sklep[@]rollsnote.com
Tel. 533 613 573
Producent notesów reklamowych

Polski Druk jest drukarnią z 20 letnim doświadczeniem w produkcji różnych materiałów. Jednak najważniejszym elementem działalności jest to, że drukarnia to również producent notesów Rollsnote. Rollsfather, czyli założyciel drukarni jest również pomysłodawcą notesów reklamowych Rollsnote. Opracował on unikalną technologię, dzięki której notes nawet po zrolowaniu wraca do swoich prostych, naturalnych kształtów. To unikatowe działanie na skalę światową. Notesy reklamowe Rollsnote dostępne są w dwóch formatach b5 oraz b6. Do tego Polski Druk Publishing to również producent gadżetów reklamowych Rollsnote, które zostały przygotowane specjalnie z myślą o użytkowaniu tych notesów. Są to m.in. gumki, ołówki spinki. Cała kolekcja Rollsnote jest dostępna w sklepie internetowym Rollsnote.

 

 Producent kalendarzy

Polski Druk Publishing to również producent kalendarzy. Są one sprzedawane pod marką Rollsnote i wykonywane w tej samej technologii. Dzięki temu są to unikalne kalendarze książkowe, których nie można znaleźć na rynku. Dodatkowo kalendarze mogą być wykonane na zamówienie. Dzięki temu firma może zamówić unikalne kalendarze firmowe z logo, które spotkają się z dobrym przyjęciem przez kontrahentów.

 

Gadzety, pinsy, kubki

Polski Druk Publishing to również świetny i doświadczony producent gadżetów reklamowych, kubków z nadrukiem czy przypinek.  To wszystko sprawia, że drukarnia ta jest świetnym partnerem do szybkiej realizacji zleceń. Kompleksowość oferty oraz doświadczenie sprawia, że wiele zamówień jest wykonywanych od ręki przy użyciu bardzo dobrych materiałów.

 

Gdzie kupić?

To wszystko można zamawiać za pośrednictwem sklepu internetowego Rollsnote, który oferuje te wszystkie gadżety reklamowe.  Adres sklepu to: https://rollsnote.com/sklep/ To najszybszy sposób zakupu. Polecamy również kontakt telefoniczny, jeśli zamówienie wymaga szybkiej realizacji.